שיער לגברים

סרטון הדגמה ליחידת שיער לגבר

אנחנו מתנהלים בעולם מאוד ויזואלי, שנותן חשיבות רבה למראה החיצוני, ומשפיע על הרושם, שנוצר במפגש ראשון עם אנשים.
גברים רבים, אשר מרגישים צעירים ברוחם ונפשם, וסובלים מפדחות, קרחות ומראה שיער דליל בקרקפת השיער, חווים דיסוננס גבוה במיוחד, ביחס לתפיסתם בחברה.
הם נתפשים, שלא בצדק, כמבוגרים מגילם, וחווים ירידה ברמת האטרקטיביות. ולכן אין זה פלא, ששוק התכשירים להארכת שיער, פתרונות צבע או קעקועים הפך למשגשג במיוחד.

ישנם גברים, שעבורם תוספת שיער היא הרבה יותר מהצהרה אופנתית, תוספת שיער בין אם קבועה או זמנית, משפיעה על אפיקים רבים בחייהם ואספקטים נרחבים ביחס לדימוי העצמי שלהם.

מהי תוספת שיער לגבר?

תוספת שיער לגבר היא הפתרון הסמוי והאלגנטי ביותר, שמאפשר לשמור על מראה צעיר ואטרקטיבי לאורך זמן.
שוק תוספות השיער לגברים נחלק לשני מוצרים:
הראשון: פאה, שניתנת לחיבור מידי ולהסרה קלה באמצעות קליפסים קטנים
השני: תוספת קצוות שיער קבועות, המתחברות לשיער המקורי, ואשר ניתנות לחידוש אחת לחודש בביקור במספרה.

היתרונות בתוספות שיער לגברים

התאמה מקסימלית לכל מבנה ראש, גודל וצורה

אחד היתרונות המרכזיים של תוספות השיער הוא, שרובן המוחלט מורכב משיער טבעי (ישנה תוספת המשולבת בשיער פייבר סינטטי באיכות מעולה)
כך שמתקבל מראה אותנטי, שניתן להתאים לכל מבנה ראש, גודל או צורה באמצעות תספורת.
התוספות המוצעות מגיעות בעשרות גוונים להתאמה מושלמת.
גברים רבים נהנים לגלות את מבחר האפשרויות החדשות, שנפתחו עבורם לחידוש השיער, וריענון סגנון העיצוב, הנבחר מדי תקופה. כך שהם אינם נדרשים "להתחייב" למראה אחד לאורך זמן.

הנח ושכח

יתרון מובהק נוסף הוא קלות השימוש, בפרק זמן העומד על פחות מדקה, תוכל להעניק לעצמך מראה מלא חיים ובריא, ניתן אף לחזק את התופסנים (בשמם המקצועי, מוכרים כ"קליפסים") המוצנעים באמצעות סרטי הדבקה מוכנים, כך שהפאה הופכת באופן טבעי להיות חלק מהשיער שלך. 

תחזוקה ואחזקה קלה ונגישה

יתרון נוסף, שהופך את תוספות השיער לגברים למוצר מנצח נוצר בזכות תחזוקה ואחזקה נגישה וקלה, ההתנהלות עם התוספת זהה להתנהלות עם שיער טבעי, כך שניתן לרחוץ אותה, לחפוף, לסרק ולעצב אותה אופן חופשי.

Call Now Button דילוג לתוכן